دسته بندی
سبد خرید

آشپزخانه

آشپزخانه
اجاق گاز دوو DAEWOO مدل DGC5-2101N
تماس بگیرید ناموجود
برند: DAEWOO
اجاق گاز 5 شعله دوو مدل DGC5-2101N با بدنه فلز استیل تولید شده است .رویه این اجاق گاز مثل بدنه از استیل است این ویژگی باعث افزایش عمر محصول و تمیز کردن آسان آن می شود . این اجاق گاز دارای فر گازی برای درست کردن انواع غذا و گریل کردن می باشد.این فر دارای دو موتور جوجه گردان است. این اجاق گاز دارای فن..
-1 تومان
اجاق گاز دوو DAEWOO مدل DGC5-2102N
تماس بگیرید ناموجود
برند: DAEWOO
اجاق گاز 5 شعله دوو مدل DGC5-2102N با بدنه فلز استیل تولید شده است .رویه این اجاق گاز مثل بدنه از استیل است این ویژگی باعث افزایش عمر محصول و تمیز کردن آسان آن می شود . این اجاق گاز دارای فر گازی برای درست کردن انواع غذا و گریل کردن می باشد.این فر دارای دو موتور جوجه گردان است. این اجاق گاز دارای فن..
-1 تومان
اجاق گاز دوو DAEWOO مدل DGC5-2111N اجاق گاز دوو DAEWOO مدل DGC5-2111N
تماس بگیرید ناموجود
برند: DAEWOO
اجاق گاز 5 شعله دوو مدل DGC5-2111N با بدنه فلز استیل تولید شده است .رویه این اجاق گاز مثل بدنه از استیل است این ویژگی باعث افزایش عمر محصول و تمیز کردن آسان آن می شود . این اجاق گاز دارای فر گازی برای درست کردن انواع غذا و گریل کردن می باشد.این فر دارای دو موتور جوجه گردان است. این اجاق گاز دارای فن..
-1 تومان
اجاق گاز دوو DAEWOO مدل DGC5-2112N اجاق گاز دوو DAEWOO مدل DGC5-2112N
تماس بگیرید ناموجود
برند: DAEWOO
اجاق گاز 5 شعله دوو مدل DGC5-2112N با بدنه فلز استیل تولید شده است .رویه این اجاق گاز مثل بدنه از استیل است این ویژگی باعث افزایش عمر محصول و تمیز کردن آسان آن می شود . این اجاق گاز دارای فر گازی برای درست کردن انواع غذا و گریل کردن می باشد.این فر دارای دو موتور جوجه گردان است. این اجاق گاز دارای فن..
-1 تومان
دارای استقامت بسیار بالا و جک گازی برای تنظیم ارتفاع صندلی که از جنس استیل با دوام می باشد...
1,550,000 تومان
صندلی اپم و بار با طراحی بسیار زیبا و همچنین جک گازی برای تنظیم ارتفاع نشیمن صندلی می باشد. این صندلی اپن دارای جنس بدنه استیل با دوام و با کیفیت می باشد و همچنین با طرح حصیری است که به زیبایی و کیفیت آن می افزاید...
1,680,000 تومان
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)