دسته بندی
سبد خرید

یخچال

یخچال
 ماشین لباسسشویی مدل SWM-84518 ظرفیت 8 کیلوگرم از دستگاه‌های پرقدرت و باکیفیت ارائه شده این شرکت است. این دستگاه با بهره‌گیری از فناوری‌های جدید توانسته است رتبه انرژی +++A را برای خود به ثبت برساند. این دستگاه با بهره‌گیری از توان موتور قدرتمند با سرعت ۱۴۰۰ دور در دقیقه و ظرفیت دیگ ۸ کیلوگرم می‌توا..
فعلا ناموجود
نوع مخزندرب از جلونوع موتوراینورتر دیجیتال (Digital Inverter)سرعت چرخش موتور۱۴۰۰ دور در دقیقهظرفیت دیگ۸ کیلوگرمجهت بازشدن دربه سمت چپدستگاه نمایش وضعیتنشانگر LEDپشتیبانی از برنامه‌ها و حالت‌های خاصصرفه‌جویی (ECO)شست‌وشوی سریعدست شو (Hand wa..
فعلا ناموجود
یخچال فریزر اسنوا مدل SN4-0250TI
تماس بگیرید ناموجود
برند: اسنوا
یخچال فریزر اسنوا مدل SN4-0250TIیخچال فریزر اسنوا مدل SN4-0250TI با رده انرژی +A حجم خوبی از مواد غذایی را در خود جای داده و تازه و خنک نگهداری می‌کند. یخچال فریزراسنوا دارای آبریز خارجی است که توسط مخزن داخل یخچال آب را خنک می‌کند و دردسر لوله‌کشی آب را از بین می‌برد در ضمن به دلیل جلوگیری ..
-1 تومان
یخچال و فریزر اسنوا مدل S3-0275SW
تماس بگیرید ناموجود
برند: اسنوا
نمودار مصرف انرژیA+نوع یخچالیخچال و فریزرنوع مقاومت در برابر برفکنوفراستگنجایش یخچال۴۰۰گنجایش فریز۱۷۱گنجایش کل به لیتر۵۷۱ارتفاع۱۸۰۰ سانتی‌مترعمق۷۵۵ سانتی‌مترپهنا۸۶۰محدوده گنجایش کل به لیتر۵۵۱ تا ۷۰۰تعداد طبقات یخچال۳..
-1 تومان
یخچال و فریزر اسنوا مدل S4-0262SS
تماس بگیرید ناموجود
برند: اسنوا
یخچال و فریزر اسنوا مدل S4-0262SSيخچال فريزر پايين 26 فوت اسنوا مدل S4-0262SS محصولی متفاوت و زیبا از شرکت اسنوا می باشد که به آخرین فناورهای روز مجهز است. یخچال فریزر اسنوا به سیستم سرمایشی ضد برفک مجهز است سیستم سرمایشی با استفاده از فن های قدرتمند سرما را به تمام قسمت های دستگاه منتقل می کند...
-1 تومان
یخچال و فریزر اسنوا مدل S4-0262SS
تماس بگیرید ناموجود
برند: اسنوا
یخچال و فریزر اسنوا مدل S4-0262SS یخچال فریزر بالا پایین اسنوا مدل S3/0275TI یکی از یخچال های فریزرهای شرکت اسنوا می باشد که بسیار به صرفه و کم مصرف است و با فضای داخلی زیاد خود یکی از پر طرفدار ترین محصولات این شرکت است. این یخچال اسنوا دارای گنجایش 27 فوت می باشد که حجم زیادی از مواد غذایی را در ..
-1 تومان
یخچال و فریزر ساید بای ساید اسنوا مدل S8-2261S
تماس بگیرید ناموجود
برند: اسنوا
یخچال و فریزر ساید بای ساید اسنوا مدل S8-2261Sساید بای ساید سری هارمونی یخچال و فریزر های اسنوا در مدل ها و طرح های متنوعی تولید شده اند که یکی از مدل‌ها ساید بای ساید اسنوا S8-2261S است تا تقریبا تمامی سلایق را پوشش دهند. در این میان ساید بای ساید های سری هارمونی یکی از جدیدترین یخچال فریزرهای ..
-1 تومان
یخچال و فریزر ساید بای ساید اسنوا مدل S8-2352GW یخچال و فریزر ساید بای ساید اسنوا مدل S8-2352GW
تماس بگیرید ناموجود
برند: اسنوا
نمودار مصرف انرژیA+نوع یخچالساید بای سایدگنجایش یخچال۵۰۰گنجایش فریز۲۷۷گنجایش کل به لیتر۷۷۷ارتفاع۱۸۱۶ سانتی‌مترعمق۹۲۰ سانتی‌مترپهنا۹۱۶محدوده گنجایش کل به لیتربیش از ۷۰۰ لیترامکانات یخچالنمایشگرتعداد طبقات یخچال۴تع..
-1 تومان
یخچال و فریزر ساید بای ساید اسنوا مدل SN8-2340GW یخچال و فریزر ساید بای ساید اسنوا مدل SN8-2340GW
ناموجود
برند: اسنوا
یخچال و فریزر ساید بای ساید اسنوا مدل SN8-2340GWیخچال و فریزر ساید بای ساید اسنوا مدل SN8-2340GW از گروه یخچال‌ و فریزرهای سایدبای‌ساید شرکت «اسنوا» (Snowa) است. این محصول علاوه بر طراحی زیبا از امکانات خوبی هم بهره می‌برد. بار خانگی یخچال و فریزر ساید بای ساید اسنوا مدل SN8-2340GW یکی از ویژگی‌..
تماس بگیرید
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)