دسته بندی
سبد خرید

آکو-AKO

برند: آکو - AKO
لازمه یک خواب راحت و کافی داشتن یک تشک و بالش خوب میباشد اگر میخواید یک خرید مناسب داشته باشید بالش آکو الوان ویولا باید به محتویات داخل بالش و شکل ظاهری آن توجه داشته باشید. در صورتی که جنس پارچه بالش حساسیت‌زا و مضر باشد, در نتیجه ممکن است با مشکلات پوست و مو و تنفسی رو به رو شوید.نوع پارچه به کار..
320,000 تومان
برند: آکو - AKO
کاربرد بالش آکو مدل کاست دار میکرو:بالش آکو مدل کاست دار میکرو مناسب برای استفاده در خانه, هتل و مسافرت است.مشخصات بالش آکو مدل کاست دار میکرو:ساخته شده از الیاف میکرو پس این الیاف منجر به بروز حساسیت در فرد نمی‌شود.جنش بالش آکو مدل کاست دار میکرو:نوع پارچه به کار رفته در تولید ب..
669,000 تومان
برند: آکو - AKO
بالش الیاف آکو مدل بامبو بسیار با کیفیت و لطافت بسیار بالا را داراست  که موجب نرمی و لطافت  بسیار بالا میباشد.بالش الیاف آکو مدل بامبو خاضیت ضد آرژی و ضد حساسیت و همچنین ضد خروپف میباشد که با ارتفاع مناسب این بالش میتواند وضعیت سر و گردن و بدن را در وضعیت بسیار مناسب قرار دهد و دارای ابعاد استاندارد..
890,000 تومان
برند: آکو - AKO
همه ما حداقل یک سوم عمر خود را در خواب می گذرانیم و یکی از مهم ترین عواملی که بر سلامت گردن و ستون فقرات تاثیر می گذارد استفاده از بالش است. اگر شما میخواهید  یک خرید خوب در بالش های الیافی داشته باشید باید به محتویات داخل بالش دقت کنید که حساسیت زا و مضر نباشد. در صورتی که الیاف داخل بالش حساسیت‌زا..
340,000 تومان
برند: آکو - AKO
بالش یکی از کالاهای اساسی در آسودگی و راحتی خواب است.بالش یکی از مهم ترین ملزومات خواب است که سر  و صورت 8 ساعت یا بیشتر روی آن قرار می گیرد و محتویات آن نباید حساسیت زا باشند.بالش الیاف طبیعی 01 آکو با الیاف طبیعی ارگانیک و ارگونومیک میباشد..بالش الیاف طبیعی 01 آکو دارای چگالی بالا است و عمر و استح..
520,000 تومان
برند: آکو - AKO
بالش یکی از مهم ترین ملزومات خواب است که سر  و صورت 8 ساعت یا بیشتر روی آن قرار می گیرد و محتویات آن نباید حساسیت زا باشند.برای داشتن خوابی با کیفیت، حفظ سلامتی کمر، گردن و عدم آسیب به ستون فقرات، باید بهترین نوع بالش را انتخاب و خریداری کنید.بالش الیاف طبیعی 02 آکو با الیاف طبیعی ارگانیک و ارگو..
650,000 تومان
برند: آکو - AKO
بعد از سپری شدن یک روز طولانی و خسته کننده، داشتن خوابی آرام و باکیفیت برای بدن ضروری است. چرا که در طول یک خواب آرام و باکیفیت، خستگی بدن از بین رفته و انرژی موردنیاز برای داشتن روزی دیگر به بدن باز می‌گردد. به همین دلیل در همه جای دنیا، استفاده ازبالش مناسب  توصیه می‌شود .عوامل مهم و متنوعی در داش..
420,000 تومان
برند: آکو - AKO
بالش یکی از مهم ترین ملزومات مهم  خواب است در واقع یکی  از چیزهایی که بر کیفیت خواب شما تاثیر گذار است بالش و تشک خوب و مناسب است.بالش کالایی است که سر  و صورت 8 ساعت یا بیشتر روی آن قرار می گیرد و مهم است که محتویات آن  حساسیت زا نباشند.به علاوه شست و شوی بالش بسیار مهم و حیاتی است در واقع دقت کنید..
420,000 تومان
برند: آکو - AKO
فواید بالش هیبرید بامبو آکو:تنظیم کننده دمای بدن در طول شب و فراهم کردن شرایط خواب راحتسطح بالش پوشیده شده از مواد تغییر فاز دهنده که توسط ناسا ارائه شده است.بالش هیبرید بامبو آکو یکی از بالش هایی است که بسیار راحت و مناسب برای انجام کارهای روزانه میباشد شما برای مطالعه, خواب و..است.بالش..
1,320,000 تومان
برند: آکو - AKO
بالش خوب  بسیار مناسب برای خواب و انجام کارهای روزمره است.تختخواب خوب کیفیت خواب را صد برابر میکند. بالش هیبرید پشم آکو یک بالش ضد حساسیت, آلرژی و مشکلات تنفسی است.بالش هیبرید پشم آکو به خوبی از سر و گردن حمایت می کند. مناسب برای افرادی که دچار بیماری های استخوانی مانند دیسک گردن هستند که می تواند د..
1,320,000 تومان
برند: آکو - AKO
بالش هیبرید پنبه آکو بسیار راحت و مناسب برای خواب میباشد.بالش هیبرید پنبه آکو بسیار مناسب برای کارهای روزمره و شخصی میباشد بالش هیبرید پنبه آکو قابل شست و شوو از الیاف بسیار مرغوبی داراست و ضد حساسیت میباشد.اگر میخواهی یک خواب راحت برای خودتان به ارمغان بیاورید بالش هیبرید پنبه آکو انتخابی مناسب..
1,300,000 تومان
برند: آکو - AKO
خرید بالش و روبالشی مناسب برای نوزادان بسیار مهم و حائز اهمیت میباشد.توجه به کیفیت بالش نوزادان یک امر اساسی است زیرا بالش و روبتلشی نامرغوب موجب حساسیت در نوزادان شما خواهد شد.هنگام خرید بالش و روبالشی نوزادان باید به راحت بودن, الیاف بالش و سبک بودن و ضد حساسیت بودن دقت کنید خوشبختانه بالش و روبال..
174,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 14 (2 صفحه)