دسته بندی
سبد خرید

اسنوا

شرکت اسنوا تولید کننده لوازم خانگی مورد استفاده روزمره شما از جمله تلویزیون , یخچال و فریزر , ماشین لباسشویی , ماشین ظرفشویی , اجاق گاز و کولر آبی می باشد
اجاق گاز مبله اسنوا SNOWA مدل SGC5-1101N
تماس بگیرید ناموجود
برند: اسنوا
اجاق گاز اسنوا مدل SGC5-1101N با بدنه فلزی , شبکه چدن و درب شیشه ای تولید شده است . این اجاق گاز دارای 5 شعله کوچک تا بزرگ با 1 عدد شعله پلوپز می باشد این اجاق گاز دارای فر با جوجه گردان , سینی , شلف و سیخ جوجه گردان عرضه می گردد.این محصول دارای ترموکوپل , سیستم جرقه زن خودکار می باشد همچنین این محص..
-1 تومان
اجاق گاز مبله اسنوا SNOWA مدل SGC5-1102N
تماس بگیرید ناموجود
برند: اسنوا
اجاق گاز اسنوا مدل SGC5-1102N با بدنه فلزی , شبکه چدن و درب شیشه ای تولید شده است . این اجاق گاز دارای 5 شعله کوچک تا بزرگ با 1 عدد شعله پلوپز می باشد این اجاق گاز دارای فر با جوجه گردان , سینی , شلف و سیخ جوجه گردان عرضه می گردد.این محصول دارای ترموکوپل , سیستم جرقه زن خودکار می باشد همچنین این محص..
-1 تومان
اجاق گاز مبله اسنوا SNOWA مدل SGC5-3101N اجاق گاز مبله اسنوا SNOWA مدل SGC5-3101N
تماس بگیرید ناموجود
برند: اسنوا
اجاق گاز اسنوا مدل SGC5-3101N با بدنه فلزی , شبکه چدن و درب شیشه ای تولید شده است . این اجاق گاز دارای 5 شعله کوچک تا بزرگ با 1 عدد شعله پلوپز می باشد این اجاق گاز دارای فر با جوجه گردان , سینی , شلف و سیخ جوجه گردان عرضه می گردد.این محصول دارای ترموکوپل , سیستم جرقه زن خودکار می باشد همچنین این محص..
-1 تومان
اجاق گاز مبله اسنوا SNOWA مدل SGC5-3102N اجاق گاز مبله اسنوا SNOWA مدل SGC5-3102N
تماس بگیرید ناموجود
برند: اسنوا
اجاق گاز اسنوا مدل SGC5-3102N با بدنه فلزی , شبکه چدن و درب شیشه ای تولید شده است . این اجاق گاز دارای 5 شعله کوچک تا بزرگ با 1 عدد شعله پلوپز می باشد این اجاق گاز دارای فر با جوجه گردان , سینی , شلف و سیخ جوجه گردان عرضه می گردد.این محصول دارای ترموکوپل , سیستم جرقه زن خودکار می باشد همچنین این محص..
-1 تومان
اجاق گاز مبله اسنوا SNOWA مدل SGC5-3111N اجاق گاز مبله اسنوا SNOWA مدل SGC5-3111N
تماس بگیرید ناموجود
برند: اسنوا
اجاق گاز اسنوا مدل SGC5-3111N با بدنه فلزی , شبکه چدن و درب شیشه ای تولید شده است . این اجاق گاز دارای 5 شعله کوچک تا بزرگ با 1 عدد شعله پلوپز می باشد این اجاق گاز دارای فر با جوجه گردان , سینی , شلف و سیخ جوجه گردان عرضه می گردد.این محصول دارای ترموکوپل , سیستم جرقه زن خودکار می باشد همچنین این محص..
-1 تومان
اجاق گاز مبله اسنوا SNOWA مدل SGC5-3112N اجاق گاز مبله اسنوا SNOWA مدل SGC5-3112N
تماس بگیرید ناموجود
برند: اسنوا
اجاق گاز اسنوا مدل SGC5-3112N با بدنه فلزی , شبکه چدن و درب شیشه ای تولید شده است . این اجاق گاز دارای 5 شعله کوچک تا بزرگ با 1 عدد شعله پلوپز می باشد این اجاق گاز دارای فر با جوجه گردان , سینی , شلف و سیخ جوجه گردان عرضه می گردد.این محصول دارای ترموکوپل , سیستم جرقه زن خودکار می باشد همچنین این محص..
-1 تومان
اجاق گاز مبله اسنوا SNOWA مدل SGC5-3121N
تماس بگیرید ناموجود
برند: اسنوا
اجاق گاز اسنوا مدل SGC5-3121N با بدنه فلزی , شبکه چدن و درب شیشه ای تولید شده است . این اجاق گاز دارای 5 شعله کوچک تا بزرگ با 1 عدد شعله پلوپز می باشد این اجاق گاز دارای فر با جوجه گردان , سینی , شلف و سیخ جوجه گردان عرضه می گردد.این محصول دارای ترموکوپل , سیستم جرقه زن خودکار می باشد همچنین این محص..
-1 تومان
اجاق گاز مبله اسنوا SNOWA مدل SGC5-3122N
تماس بگیرید ناموجود
برند: اسنوا
اجاق گاز اسنوا مدل SGC5-3122N با بدنه فلزی , شبکه چدن و درب شیشه ای تولید شده است . این اجاق گاز دارای 5 شعله کوچک تا بزرگ با 1 عدد شعله پلوپز می باشد این اجاق گاز دارای فر با جوجه گردان , سینی , شلف و سیخ جوجه گردان عرضه می گردد.این محصول دارای ترموکوپل , سیستم جرقه زن خودکار می باشد همچنین این محص..
-1 تومان
اجاق گاز مبله اسنوا SNOWA مدل SGC5-4101N
تماس بگیرید ناموجود
برند: اسنوا
اجاق گاز اسنوا مدل SGC5-4101N با بدنه فلزی , شبکه چدن و درب شیشه ای تولید شده است . این اجاق گاز دارای 5 شعله کوچک تا بزرگ با 1 عدد شعله پلوپز می باشد این اجاق گاز دارای فر با جوجه گردان , سینی , شلف و سیخ جوجه گردان عرضه می گردد.این محصول دارای ترموکوپل , سیستم جرقه زن خودکار می باشد همچنین این محص..
-1 تومان
اجاق گاز مبله اسنوا SNOWA مدل SGC5-4102N
تماس بگیرید ناموجود
برند: اسنوا
اجاق گاز اسنوا مدل SGC5-4102N با بدنه فلزی , شبکه چدن و درب شیشه ای تولید شده است . این اجاق گاز دارای 5 شعله کوچک تا بزرگ با 1 عدد شعله پلوپز می باشد این اجاق گاز دارای فر با جوجه گردان , سینی , شلف و سیخ جوجه گردان عرضه می گردد.این محصول دارای ترموکوپل , سیستم جرقه زن خودکار می باشد همچنین این محص..
-1 تومان
اجاق گاز مبله اسنوا SNOWA مدل SGC5-5111N
تماس بگیرید ناموجود
برند: اسنوا
اجاق گاز اسنوا مدل SGC5-5111N با بدنه فلزی , شبکه چدن و درب شیشه ای تولید شده است . این اجاق گاز دارای 5 شعله کوچک تا بزرگ با 1 عدد شعله پلوپز می باشد این اجاق گاز دارای فر با جوجه گردان , سینی , شلف و سیخ جوجه گردان عرضه می گردد.این محصول دارای ترموکوپل , سیستم جرقه زن خودکار می باشد همچنین این محص..
-1 تومان
اجاق گاز مبله اسنوا SNOWA مدل SGC5-5112N
تماس بگیرید ناموجود
برند: اسنوا
اجاق گاز اسنوا مدل SGC5-5112N با بدنه فلزی , شبکه چدن و درب شیشه ای تولید شده است . این اجاق گاز دارای 5 شعله کوچک تا بزرگ با 1 عدد شعله پلوپز می باشد این اجاق گاز دارای فر با جوجه گردان , سینی , شلف و سیخ جوجه گردان عرضه می گردد.این محصول دارای ترموکوپل , سیستم جرقه زن خودکار می باشد همچنین این محص..
-1 تومان
نمايش 1 تا 12 از 33 (3 صفحه)