دسته بندی
سبد خرید

تشک داتیس DATIS مدل آلپاکا 180*200

تشک داتیس DATIS مدل آلپاکا 180*200
تشک داتیس DATIS مدل آلپاکا 180*200
  • موجودی: موجود
  • مدل: تشک داتیس DATIS مدل آلپاکا 180*200
تماس بگیرید

تشک داتیس DATIS مدل آلپاکا

تشک تمام طبی فول ارتوپدیک ارگانیک بدون فنر، با لایه ویژه «ارگاتک» که این لایه علاوه بر اینکه الکتریسیته ساکن بدن را از بین می برد و باعث ایجاد آرامش در هنگام خواب می گردد عملکرد ویژه ای دارد که مانند آهن ربا عمل کرده و یون های منفی موجود در هوا را به سطحی پایین تر از سطح تشک انتقال داده و هوای اطراف تشک را عاری از یون های منفی می سازد.

در آلپاکا از مواد منحصر به فرد ویسکوالاستیک که به منظور مقابله با فشار ماده و دما بوده و توسط فضانوردان ناسا در سفر به فضا توسعه داده شده است، جهت استراحتی هوشمندانه کاملا هماهنگ با فرم بدن و دمای محیط بهره گیری شده است.

هسته مرکزی تشک را فوم لاتکس تشکیل داده که از صمغ درخت لاتکس تهیه شده است. این ماده علاوه بر اینکه کاملا طبیعی و ارگانیک می باشد به عنوان سیستم پشتیبان مموری فوم که به قطر 12 سانتیمتر در دو طرف این تشک قرار گرفته، عمل کرده و کارایی و عملکرد مموری فوم را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

مموری فوم استفاده شده در این تشک از اعلاترین جنس با دانسیته بالا می باشد که علاوه بر پوشش دهی کامل عضلات و تخلیه دردهای عضلانی باعث ایجاد جریان خون راحت تر درون عضلات می گردد.

در این تشک پارچه ژاکارد تخت بافت، جای خود را به ژاکارد گردبافت داده و با الیاف نرم لایی دوزی گردیده که منفذهای آن و چرخش هوا در لایه های بیرونی تشک، موجب تعرق زدایی می گردد. همچنین در تار و پود این پارچه عصاره آلوئه ورا و بامبو تزریق شده که عصاره آلوئه ورا باعث شادابی پوست و تنفس راحت تر هنگام خواب و عصاره بامبو با خاصیت گندزدایی و جذب رطوبت بالا موجب آنتی باکتریال می گردد.

از مهمترین ویژگی های این تشک استفاده از الیاف نخ نقره در تار و پود آن می باشد که با از بین بردن الکتریسیته ساکن بدن، خاصیت استرس زدایی و ایجاد آرامش بیشتر در هنگام خواب فراهم آورده است.

این تشک با برخورداری از کپسول های تهویه هوا جریان هوای پاک را فراهم آورده است. این تشک طول عمر بالایی داشته و شامل 20 سال گارانتی می باشد.

قیمت, خرید و مشخصات تشک داتیس DATIS مدل آلپاکا 180*200

قیمت ذکر شده مربوط به تشک است و قیمت باکس جدا محاسبه می شود.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب