دسته بندی
سبد خرید

تشک ماتیسا دونفره 160 مدل اسپرینگ

تشک ماتیسا دونفره 160 مدل اسپرینگ
-25 %
تشک ماتیسا دونفره 160 مدل اسپرینگ
  • موجودی: موجود
  • مدل: اسپرینگ
9,810,000 تومان
13,080,000 تومان

تشک ماتیسا دونفره 160 مدل اسپرینگ دارای سیستم فنربندی بونل یا (متصل) است. فنرهای فوق از جنس فیبر کربن می‌باشند که علاوه بر سبک بودن مقاومت بالایی نیز دارند. در سیستم فنربندی تشک اسپرینگ از تکنولوژی DHT استفاده شده است که باعث می‌شود بازی فنر به حداقل برسد و به همین علت این محصول در رده کیفی فول طبی قرار دارد.

تعداد ۶۱۰ عدد فنر داخل این تشک به کار رفته است. سوپاپ تهویه هوا روی دیواره تشک کار شده که در هنگام نشستن و برخاستن گردش هوا در داخل تشک ایجاد شود تا در طولانی مدت بوی نامطبوع به خود جذب نکند.

روی سیم فنربندی یک لایه ترموباند تعبیه شده است که وزن نقاط سنگین بدن را به دیواره تشک منتقل می‌کند تا سیستم فنربندی تشک در طولانی مدت دچار افت کیفیت نشود.

دیواره‌های تشک اسپرینگ از فوم (HD (High density تشکیل شده که باعث می‌شود بر اثر استفاده زیاد از تشک لبه‌های آن نشست پیدا نکرده و از تغییر شکل جلوگیری می‌کند.
درتشک ماتیسا دونفره 160 مدل اسپرینگ از فوم ویسکوز و فوم HR استفاده شده است. ساختار سلولی فوم ها باعث می‌شود تا کشش و فشارها را پشتیبانی کند و فشارها را از روی سطح برداشته و در تمام تشک توزیع می‌کند تا فرم گیری دقیق‌تر و راحتی خواب بالاتری را برای فرد هنگام خواب ایجاد کند. دوام این فوم‌ها را حداقل ده سال تخمین زده‌اند.
پارچه تشک ماتیسا دونفره 160 مدل اسپرینگ صد در صد کتان گردباف می‌باشد که باعث می‌شود هوا در زیر پارچه تشک در جریان باشد و هوایی متعادل را بروی تشک ایجاد می‌کند این ویژگی باعث می‌شود تا فرد در تابستان احساس گرما و در زمستان احساس سرما نداشته باشد. این خصوصیت فوق العاده باعث می‌شود تشک نیازی به پشت و رو کردن نداشته باشد و روی غدد تعریقی بدن تاثیر منفی نگذارد.
تشک ماتیسا دونفره 160 مدل اسپرینگ دارای ۲ سال ضمانت تعویض و ۵ سال خدمات پس از فروش می‌باشد.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب