دسته بندی
سبد خرید

تشک ماتیسا دونفره 180 مدل فور سیزنز

تشک ماتیسا دونفره 180 مدل فور سیزنز
-25 %
تشک ماتیسا دونفره 180 مدل فور سیزنز
  • موجودی: موجود
  • مدل: فور سیزنز
22,065,000 تومان
29,420,000 تومان

تشک طبی فور سیزنز ماتیسا با سیستم فنربندی میکروپکت اسپیرینگ (Zone Micro Pocket Spring) ساخته شده است که در ۵ ناحیه وزن بدن را تفکیک می‌کند. این نوع چینش فنرها از متمرکز شدن فشار در یک نقطه و کاهش عمر تشک جلوگیری می‌کند همچنین خوابی راحت و آرام را برای فرد به وجود می‌آورد.
تعداد فنرهای داخل تشک فور سیزنز ماتیسا ۱۶۱۰ عدد می‌باشد که باعث شده این مدل نسبت به مدل‌های قدیمی‌تر از راحتی و مقاومت بالایی برخوردار باشد تا آنجا که در هر متر مربع قابلیت تحمل ۱۳۵ کیلوگرم وزن را دارد. با این وجود می‌توان گفت فور سیزنز برای تمامی افراد مناسب خواهد بود و هر فردی با هر جثه و وزنی می‌تواند بدون نگرانی بر روی این تشک خوابی آسوده را تجربه کند.
داخل تشک ماتیسا مدل فور سیزنز از سیستم فنربندی Wallaby استفاده شده است که داخل هر پاکت پلی اورتان، ۲ عدد فنر که تعدادی از آنها کوتاه و تعدادی دیگر بلندتر هستند، به کار رفته است. چنین سیستمی پشتیبانی دقیق و بهتری را فراهم خواهد آورد و همچنین امکان استفاده از تشک را برای افرادی با وزن بالاتر مهیا می‌سازد.
نحوه کار سیستم Wallaby به این صورت است؛ زمانی که وزن یا فشار بیشتری به تشک وارد شود فنرهای کوتاه‌تر کمک می‌کنند تا فرم‌گیری نسبت به نقاطی از بدن که وزن و فشار بیشتری داشته، به خوبی صورت پذیرد و راحتی بیشتری را برای فرد به ارمغان آورد.
به دلیل نوع چیدمان و تعداد فنرها، ارتفاع تشک فور سیزنز ماتیسا بیشتر از نمونه‌های مشابه بوده و به ۳۷ سانتی متر افزایش پیدا کرده است.
بر روی سیستم فنربندی Wallaby، یک لایه تقسیم فشار و وزن کار شده است. این لایه وزن بدن فرد را تقسیم کرده و به دیواره‌های تشک انتقال می‌دهد.
در هر دو طرف این مدل، از ترکیب فوم‌های HR و فوم حافظه استفاده‌ شده است. تشک فور سیزنز ضمن داشتن مقاومت و دوام بالا، بسیار نرم و راحت باشد و لذت خوابی آسوده را بر روی این تشک افزایش دهد. بد نیست بدانید که هر دو سمت فور سیزنز ، تشکچه فوم با دانسیته بالا استفاده شده است.
تکنولوژی پارچه تشک فور سیزنز آغشته به گیاه آلوئه‌ورا است. آلوئه‌ورا سبب می‌شود تا منافذ پوست در هنگام خواب و استراحت نیز باز بوده و در طول شب نیز تنفس داشته باشند. همچنین این تشک دارای پمپ تهویه بوده و همیشه هوای داخل آن در حال تعویض است تا جایی برای رشد باکتری و قارچ نباشد.


تشک ماتیسا دونفره 180 مدل فور سیزنز دارای ۲ سال گارانتی تعویض و ۹ سال خدمات پس از فروش است.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب