دسته بندی
سبد خرید

آبمیوه گیری

آبمیوه گیری
برند: BOSCH
قیمت , خرید و مشخصات آبمیوه گیری تک کاره بوش BOSCH مدل BS879آبمیوه گیری تک کاره بوش BOSCH با بهره گیری از تکنولوژی روز می تواند برای شما انواع آبمیوه های تازه را تهیه کند.قدرت موتور این آبمیوه گیری 1400 وات بوده و به راحتی میتواند انواع میوه جات و سیفی جات را با آن آبگیری نمود. بدنه این آبمیوه گ..
تماس بگیرید
برند: BOSCH
قیمت , خرید و مشخصات آبمیوه گیری تک کاره بوش BOSCH مدل MES25A0آبمیوه گیری بوش BOSCH مدل MES25A0 دارای تیغه های سرامیکی قوی بوده که به راحتی می تواند انواع میوه و سبزیجات و خشکبار را خرد و له کند همچنین سیستم ایمنی دستگاه این دستگاه باعث جلو گیری از آسیب به دستگاه و شخص استفاده از آن می شود.این آ..
تماس بگیرید
برند: BOSCH
قیمت , خرید و مشخصات آبمیوه گیری تک کاره بوش BOSCH مدل MES4000آبمیوه گیری بوش BOSCH مدل 4000 دارای تیغه های سرامیکی قوی بوده که به راحتی می تواند انواع میوه و سبزیجات و خشکبار را خرد و له کند همچنین سیستم ایمنی دستگاه این دستگاه باعث جلو گیری از آسیب به دستگاه و شخص استفاده از آن می شود.این آبمی..
تماس بگیرید
برند: هاردستون
آبمیوه گیری هاردستون مدل PJP1041Bآبمیوه گیری مدل 1041 دستگاهی با قابلیت‌های متنوع است که توسط این تولیدکننده‌ی داخلی تولید و به بازار عرضه شده است. این محصول چندکاره از قسمت اصلی آبمیوه‌گیری و قطعات مخلوط‌کن و آسیاب ، خردکن تشکیل شده است. مخزن آبمیوه‌گیری پلاستیکی درنظرگرفته‌شده است. تیغه‌های قد..
تماس بگیرید
برند: BOSCH
قیمت , خرید و مشخصات آبمیوه گیری چهار کاره بوش BOSCH مدل BSSJ3882آبمیوه گیری 4 کاره بوش BOSCH دارای قطعات با کیفیت بوده و خیال شما را از خرید آبمیوه گیری و مخلوط کن راحت میکند , با این محصول ما قادر خواهید بود علاوه بر آبمیوه گیری از مخلوط کن آسیاب و خردکن همراه این دستگاه هم استفاده کنید دهانه ..
تماس بگیرید
برند: HAMILTON
قیمت , خرید و مشخصات آبمیوه گیری چهار کاره همیلتون HAMILTON مدل JH-154ابعادارتفاع : 40 سانتی مترعرض : 17 ساتی مترعمق : 28 سانتی مترمشخصاتنوع : چهار کارهتوان : 800 واترنگ : مشکیصفحه نمایش : داردنوع صفحه نمایش : لمسیجنس بدنه : پلاستیک و استیلجنس تیغه : ا..
تماس بگیرید
برند: PANASONIC
آبمیوه گیری چهار کاره پاناسونیک PANASONIC مدل KJ-8900 یک محصول کامل لازم برای هر خانه ای ست این محصول میتواند نیاز های روزمره شما را برطرف می نماید . این آبمیوه گیری شامل آبمیوه گیری , مخلوط کن , آسیاب , خردکن می باشد.این محصول با کیفیت بالا و کارایی زیاد مورد نیاز هر خانه ای هست . این امکانات در کن..
تماس بگیرید
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)