دسته بندی
سبد خرید

میز تلویزیون

میز تلویزیون
برند: بنیامین
 ست میز جلو مبلی و عسلی مدل رویال  ست میز جلو مبلی و عسلی های زیبا به رنگهای سفید ، والیس (عسلی) و گردویی موجود است که می توان این کالیت رنگی را با هر نوع مبلمانی ست کرد . ابعاد عسلی ها به گونه ای است که مناسب پذیرایی از مهمان می باشد . کیفیت و دوام این میزها بسیار بالا است و شما می توان..
به زودی
ست میز جلو مبلی و عسلی مدل نوبل ست میز جلو مبلی و عسلی مدل نوبل
تماس بگیرید
برند: بنیامین
ست میز جلو مبلی و عسلی مدل نوبل  ست میز جلو مبلی و عسلی های زیبا به رنگهای سفید ، والیس (عسلی) و گردویی موجود است که می توان این کالیت رنگی را با هر نوع مبلمانی ست کرد . ابعاد عسلی ها به گونه ای است که مناسب پذیرایی از مهمان می باشد . کیفیت و دوام این میزها بسیار بالا است و شما می توانید به ..
0 تومان
برند: بنیامین
 ست میز جلو مبلی و عسلی مدل پیچک  ست میز جلو مبلی و عسلی های زیبا به رنگهای سفید ، والیس (عسلی) و گردویی موجود است که می توان این کالیت رنگی را با هر نوع مبلمانی ست کرد . ابعاد عسلی ها به گونه ای است که مناسب پذیرایی از مهمان می باشد . کیفیت و دوام این میزها بسیار بالا است و شما می توانی..
به زودی
برند: بنیامین
 ست میز جلو مبلی و عسلی مدل کارین  ست میز جلو مبلی و عسلی های زیبا به رنگهای سفید ، والیس (عسلی) و گردویی موجود است که می توان این کالیت رنگی را با هر نوع مبلمانی ست کرد . ابعاد عسلی ها به گونه ای است که مناسب پذیرایی از مهمان می باشد . کیفیت و دوام این میزها بسیار بالا است و شما می توان..
به زودی
برند: بنیامین
 ست میز جلو مبلی و عسلی مدل کاسپین  ست میز جلو مبلی و عسلی های زیبا به رنگهای سفید ، والیس (عسلی) و گردویی موجود است که می توان این کالیت رنگی را با هر نوع مبلمانی ست کرد . ابعاد عسلی ها به گونه ای است که مناسب پذیرایی از مهمان می باشد . کیفیت و دوام این میزها بسیار بالا است و شما می توا..
به زودی
این میز تلویزیون به همراه کمد و قفسه طراحی شده و به تولید می رسد. این میز تلویزیون بسیار شیک و جذاب است. این میز تلویزیون بر خلاف اکثر مدل ها کمد را در بخش مرکز میز قرار داده است. این کمد به همراه دو درب مجزا از هم در این میز طراحی شده است. اتن خمیز تلویزیون در بخش کناری خود چندیدن قفسه برای نگهداری..
4,560,000 تومان
اگر به دنبال یک محصول زیبا و ساده و کوچک هستید میز تلوزیون SPJ191 یکی از بهترین انتخاب های شما می تواند باشد. این میز تلویزیون بسیار سبک و زیبا می باشد. این میز تلویزیون در زیر صفحه ی اصلی این میز دو عدد کشو ی هم اندازه ووجود دارد. این محصول توسط شرکت صنایع چوب سپیدار طراحی شده و به تولید می رسد. ..
4,790,000 تومان
این میز تلویزیون بسار شکیل و جذاب است. این میز تلویزیون در بخش میانی خود 3 قفسه مجزا از هم دارد. در بخش کناری ، در هر طرف 3 کشو مجزا از بالا به پایین تعبیه شده است. این کشو ها با یکدیگر هم اندازه و هم سایز می باشد. این میز تلویزیون بسیار پرطرفدار و کاربردی است. کشو های این میز تلویزیون برای قرار داد..
3,900,000 تومان
این میز تلویزیون برای تولید به زمانی در حدود 20 روز کاری نیاز دارد.این میز تلویزیون بسیار شیک و همه پسند می باشد. این میز در طرفین خود در هر طرف دو عدد کشو دارد. در بخش وسط و بین کشو ها نیز دو عدد قفسه تعبیه شده است که به شما امکان نگهداری لوازم  مرتبط با تلویزیون را می دهد. این میز تلویزیون در ..
3,900,000 تومان
پایه تلویزیون چوبی منحصربه‌فرد او از دو قسمت قابل رویت تشکیل شده است که می‌توان آن‌ها را در پیکربندی‌های مختلف قرار داد و جذابیتی قدیمی را به نمایش گذاشت که آن را به یک مکمل متمایز برای خانه شما تبدیل می‌کند. میز تلویزیون را می توان به عنوان تخته پایین، بوفه یا میز کناری نیز استفاده کرد.میز تلوزیون ..
5,000,000 تومان
میز تلویزیون مدرن DA19 دارای بازی دو رنگ چوب است. سفید براق و رنگ چوب. این میزتلویزیون دارای یک قفسه با سوراخ های از پیش برش شده برای مدیریت آسان کابل است این مدل جذاب یک مدل جذاب از سبک مدرن است و فضای خانه تان را جذاب و لوکس نشان می دهد شما می توانید این مدل جذاب را به راحتی از خواب شاپ سفارش دهید..
4,300,000 تومان
انعطاف پذیری عالی؛ قابل برگشت و قابل تنظیم در طول، این میز تلویزیون مدرن مناسب برای هر فضا و طراحی داخلی، انعطاف پذیر و شیک است. ظرفیت زیاد: 3 کشو راه حل کامل و فراوانی را برای ذخیره ارائه می دهند در حالی که رومیزی کافی فضای زیادی را برای صفحه تلویزیون ایجاد می کند.با این میز تلویزیون شیک ظاهری..
6,000,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 65 (6 صفحه)