دسته بندی
سبد خرید

BARISH

 شرکت BARIH یک شرکت ترکیه ای  که نمونه محصولاتش بسیار زیاد و متنوع می باشد و کارهای خاص و متفاوت ارایه می دهد تخت خواب دو نفره ی باریش یک کار شرکتی با کیفیت می باشد که به صورت زیبا و منحصر به فرد طراحی شده است. بیشتر  محصولات این شرکت  به صورت لمسه دوزی طراحی شده است و جلوه ی بسیار هنرمندانه ای دارد. شرکت باریش در کار های خود جدا از طراح های خاص از متریال با کیفیت استفاده می کنند  طراحی خاص و لوکس محصولات شرکت باریش بسیار خیره کننده است و رضایت مشتریان بسیار برای آن ها حایز اهمیت است.شرکت باریش در زمینه کالای خواب باکس ها و تاج های جذابی را به بازار اراِیه می دهد و شما می توانید با توجه به سلیقه خود با اعتماد کامل از آنها خرید کنید.


برند: BARISH
تاج و تخت باکس مدل ASHELY یک مدل جذاب همچون یک گلبرگ زیبا در پشت باکس شما قرار می گیرید این مدل جذاب  همچون خورشیدی در اتاق شما قرار گرفته است این مدل جذاب دارای  یک باکس ساده می باشد که شما می توانید باکس را به صورت ساده ,جکدار یا کشویی  سفارش دهید. همچنین رنگ این مجموعه قابل تغییر است شما می توانی..
12,400,000 تومان 14,030,000 تومان
برند: BARISH
تاج و تخت carson یک مدل جذاب برای خانه ی شما می باشد تاج این مدل  دارای خطوط استوانه ای شیک می باشد باکس تشک نیز از دو طرف ساده و از قسمت پایین به صورت لمسه دوزی می باشد.این مدل جذاب دارای چیدمان خاص و زیبا می باشد و به راحتی می توان به دکوراسیون خود بیفزایید و و به جذابیت خانه ی خود بیفزایید.رنگ و ..
18,000,000 تومان
برند: BARISH
تاج و تخت باکس مدل FRENCH یک مدل شیک با طرح لمسه می باشد با انتخاب یک رنگ مناسب با دکورتان می توانید این باکس و تاج زیبا را وارد اتاق خود کنید. این مدل جذاب را می توانید به صورت جکدار یا ساده سفارش دهید ویک فضای شیک را در خانه ی خود ایجاد کنید این مدل از مدل های پر تکرار و به روز می باشد و می توانید..
15,800,000 تومان
برند: BARISH
ست تاج و تخت باکس مدل KN1 یک مدل جذاب می باشد تاج  این مدل به صورت آبشاری کنار هم شکل گرفته اند و لمسه دوزی شده اند و باکس آن نیز به صورت لمسه با تاج آن همخوانی دارد این مدل جذاب را می توانید با توجه به دکوراسیون خود ست کنید و یک دکوراسیون جذاب بسازید شما رنگ پارچه این مدل جذاب را می توانید  با توجه..
12,200,000 تومان
برند: BARISH
ست تاج و تخت باکس مدل KN10 یک مدل لمسه و جذاب برای خانه شما می باشد شما با این مدل جذاب و ساده فضای دل انگیزی را برای خوابتان ایجاد می کنید شما جنس و رنگ این مدل جذاب را می توانید با توجه به دکوراسیون و سلیقه خود انتخاب کنید باکس این کار ساده با تاج لمسه زیبایی درخشان را برای خانه خود ایجاد کنید.باک..
12,200,000 تومان 13,225,000 تومان
برند: BARISH
ست تاج و تخت باکس مدل KN11 یک مدل لوکس با تاج لمسه مربعی یک مدل جذاب و کار آمد برای اتاق خواب شما می باشد. طول این تاج زیبا بزرکتر از طول باکس می باشد که خود طرحی متفاوت ایجاد می کند و می تواند یکه فضای جذاب برای اتاق خواب شما ایجاد کند و همچنین خطوطی ساده در حاشیه باکس بکار رفته است و یک فضای خاص ب..
11,200,000 تومان 14,260,000 تومان
برند: BARISH
تاج و تخت باکس مدل KN12 یک مدل جذاب برای اتاق ,شما می توانید این مدل جذاب را برای خانه خود انتخاب کنید و یک فضای متفاوت بسازید این مدل جذاب دارای طراحی خاص و جذاب می باشد تاج آن در عین سادگی دارای اشکال هندسی  می باشد که مدل آن را خاص کرده است. باکس این مدل جذاب ساده می باشد که به راحتی با هرمدلی از..
13,300,000 تومان 15,010,375 تومان
برند: BARISH
ست تاج و تخت باکس مدل KN13 یک مدل ویژه و خاص برای اتاق خواب شما, تاج این مدل دارای اشکال هندسی و دارای طول بزرگتراز طول باکس می باشد.خطوط چند بعدی این تاج به جذابیت آن افزوده است  باکس این مدل ساده می باشد همچنین شما می توانید باکس این مدل را با پایه یا بدون پایه استفاده کنید این مدل جذاب را می توان..
12,200,000 تومان 12,937,500 تومان
برند: BARISH
تاج و تخت مدل  KN14 یک مدل جذاب برای خانه ی شما می باشد شما می توانید این مدل جذاب را با دکوراسیون خود ست کنید تاج این مدل جذاب لمسه می باشد و باکس آن به صورت ساده می باشد ست این تاج و باکس فضای جذاب را برای خانه ی شما ایجاد می کند.رنگ و جنس پارچه این باکس قابل تغییر است و شما می توانید با توجه به س..
11,000,000 تومان 12,944,400 تومان
برند: BARISH
تاج و تخت باکس مدل KN15 یک مدل فوق لوکس  برای خانه شما می باشد تاج این مدل بسیار خاص و و حالت ابشاری دارد و آبشاری را تداعی می کند که فوران گسترده ای دارد تاج این مدل از فضای باکس بزرگتر است و طراحی خاص دارد باکس این مدل به صورت ساده می باشد که می توانید به صورت جکدار  یا کشو دار یا ساده قابل سفارش ..
11,730,000 تومان
برند: BARISH
ست تاج و تخت باکس مدل KN2 یک مدل ساده و شیک می باشد,تاج این مدل در عین سادگی دارای طرح های هندسی می باشد شما می توانید این مدل را با توجه سلیقه خود برای اتاق خواب انتخاب کنید این مدل جذاب علاوه بر زیبایی به علت سادگی آن از شلوغی اتاقتان می کاهد رنگ پارچه این مدل قابل تغییر است  همچنین از قسمت ابعاد ..
13,100,000 تومان
برند: BARISH
ست تاج و تخت باکس مدل KN3 یک مدل جذاب برای اتاق خواب شما یک لمسه تمام جذاب,این مدل دارای کیفیت دوخت و ساخت ویژه ای می باشد کار لمسه روی پارچه جذابیت آن را چندین برابر کرده است و می تواند نقطه ی جذابیت اتاق شما باشد این مدل جذاب را می توانید در هر رنگی که دوس دارید سفارش دهید و انتخاب نوع پارچه نیز ب..
14,600,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 20 (2 صفحه)