دسته بندی
سبد خرید

وبلاگ RSS Feed

۱۵ مهٔ عوامل موثر در داشتن خواب خوب
Faeze 0 8
علیرغم اهمیت خواب برای سلامت جسمی و ذهنی، ممکن است خواب با کیفیت کافی در هر شب برای شما چالش برانگیز باشد. تاثیر کم خوابی را می توان در تمام زمینه های..
۱۴ مهٔ بهترین و بدترین حالت خوابیدن
Faeze 0 13
اکثر مردم یک وضعیت خواب مورد علاقه دارند - خواه این حالت خوابیدن به پهلو ( پهلو، شکم یا پشت باشد. در حالی که ممکن است موقعیت انتخابی خود را راحت بیابی..
۱۳ مهٔ ترفند هایی برای خواب سریع
Faeze 0 19
آیا زمان بیشتری را صرف خوابیدن می کنید تا اینکه بخوابید؟ تو تنها نیستی. برای یادگیری "چگونه سریع بخوابیم"، ضروری است که بر محیط و عادات خود تمرکز کنید..
۰۶ مهٔ تفاوت تشک فنری متصل ( بانل) با تشک فنری منفصل (پاکتی)
fatemeh 0 14
هنگام جستجوی تشک خواب خود، ممکن است با اصطلاح "تشک فنری" برخورد کرده باشید. اما این کلمه به چه معناست؟ آیا این به فنرهای منفصل، فنرهای سیم پیچ، چیز دی..
۰۵ مهٔ ۵ دلیل برتری تخت باکس نسبت به تخت خواب
fatemeh 0 21
اتاق خوابی را بدون شلوغی، فضای اضافی برای کمد لباس خود و وسایل ضروری تصور کنید. اتاق خوابی را که بزرگتر و منظم تر به نظر می رسد. تخت باکس ها این مشکل ..
۲۷ آوریل ترفند برای چیدمان اتاق خواب
Faeze 0 23
چیدمان اتاق خواب می تواند بسیار مشکل باشد. فضای شما به طور ایده آل باید تعادل تخت را به عنوان نقطه کانونی در کنار فضای ذخیره سازی کافی و مسیرهای پیاده..
۲۶ آوریل مزایا و معایب تشک مموری فوم
Faeze 0 17
در سال های اخیر صنعت تشک از طیف وسیعی از تشک ها بهره مند شده است. یکی از این نوع تشک ها که به نام مموری فوم معروف است، به دلیل کاهش فشار و راحتی بیشتر..
۲۵ آوریل چند ترفند ساده برای چیدمان اتاق خواب 12 متری
Faeze 0 18
اتاق خواب عملا مهمترین اتاق در هر آپارتمانی است. با این حال، بدن هر فردی به یک رویا و استراحت خوب نیاز دارد. اتاق خواب راحت و مکان تعطیلات مجهز می توا..
۲۴ آوریل ویژگی های تشک اورجینال
Faeze 0 14
یک تشک خوب نقش اساسی در تضمین یک خواب آرام شبانه و رفاه کلی دارد. با این حال، با گزینه های متعدد موجود در بازار، شناسایی تشک مناسب می تواند یک کار دله..
۲۳ آوریل معایب و مزایا بالش مموری فوم در مقابل بالش پر
Faeze 0 21
تلاش برای داشتن یک خواب خوب شبانه اغلب افراد را به بررسی دقیق همه جنبه های تشک، اتاق خواب، رختخواب و نوع بالش خود می کشاند. دو انتخاب محبوب که اغلب خو..
۲۲ آوریل افراد سنگین وزن از چه تشکی باید استفاده کنند؟
Faeze 0 38
کلید پیدا کردن یک تشک خوب این است که مطمئن شوید که با وزن بدن شما سازگار است.تیم خوشین نزدیک به 2000 تشک را در آزمایشگاه تست بررسی کرده است، و برای ..
۲۱ آوریل نکاتی که قبل از خرید روتختی باید بدانید.
Faeze 0 23
هنگام انتخاب روتختی ایده آل باید به چند نکته توجه کرد. پیدا کردن روتختی مناسب می تواند تفاوت زیادی در ایجاد یک اتاق خواب دنج و شیک ایجاد کند، از پارچه..
نمايش 1 تا 12 از 134 (12 صفحه)