گاهی برای شما پیش آمده که بعد از خواب طولانی شب احساس خستگی و گردن درد داشته باشید؟ برای خوابی راحت و آسوده چه جای بهتر از بالشی که کاملاً با شکل و موقعیت سر و گردنر شما سازگار باشد؟ تا به شما کمک کند هر شب خوابی مناسبی داشته باشید و خستگی یک روز پر تنش را از تنتان بیرون کنید.

این محصول از فوم هوشمند یا همان مموری فوم ساخته شده است که بر اساس فیزیک بدنی و وزن سر شما شکل می گیرد که باعث می شود مهره های گردن شما در یک راستا قرار بگیرد. ویژگی بارز استفاده از بالش مموری در هنگام خواب گردش خون در تمامی نقاط سر می باشد.

از زمانی که بالش‌های مموری فوم وارد صحنه رختخواب شدند, موجی از طرفداران جدید را به خود جذب کرده‌اند. یک خواب شبانه آرام و با پشتیبانی مناسب از فرم قرارگیری سر و گردن. خوشین بالش‌های فوم جامد, بالش‌های فوم خرد شده انعطاف پذیر و مدل‌های بالش فوم مموری خنک کننده را در سایت ارائه می‌دهد که خواب ها را راحت و آسوده نگه دارد.

بالش های مموری فوم جامد در مقابل بالش های تکه تکه شده چه تفاوتی دارند؟

در حالی که طیف گسترده ای از اشکال, سبک ها, مواد و ویژگی های منحصر به فرد موجود در بازار بالش فوم وجود دارد, اکثر آن ها در یکی از دو نوع اصلی قرار می گیرند: مموری فوم و فوم خرد شده.

بالش‌های مموری فوم که معمولاً به عنوان بالش‌های فوم قالب‌دار یا کانتور شناخته می‌شوند؛ طوری طراحی شده‌اند که شکل و سطح پشتیبانی ایده‌آل برای موقعیت‌های خواب خاص باشند. از آنجایی که اکثر مردم به پهلو یا پشت می خوابند, بسیاری از بالش های فوم کانتوری و لایه ای به گونه ای طراحی شده اند که برای هر دو نوع تخت خواب مناسب باشند.

حمایتی که بالش مموری فوم از سر و گردن شما انجام می دهد به شما کمک می کند در بهترین حالت بر روی ستون فقرات خود بخوابید: در حالتی که از انحنای طبیعی ستون فقرات گردن شما پشتیبانی می کند. این استخوان از هفت استخوان اول تشکیل شده است که گردن شما را تشکیل می دهد. بالش‌های مموری فوم در اشکال و اندازه‌های مختلف, از مستطیل های پف دار سنتی گرفته تا مدل های ارتوپدی منحنی طراحی شده.

 


بر خلاف مموری فوم که برای اطمینان از حفاظت سر و گردن شکل داده شده, طراحی شده است, بالش مموری فوم خرد شده انعطاف پذیر و قابل له شدن است. این باعث می شود فوم خرد شده برای افرادی که مرتباً موقعیت خود را تغییر می دهند, یا دست های خود را به دور خود نگه می دارند یا به دو بالش می پیچند, انتخابی محبوب است. علاوه بر این, فوم خرد شده نسبت به فوم جامد قابلیت تنفس بیشتری دارد و آن را به انتخابی هوشمندانه برای افراد تبدیل می کند.

بالش مموری فوم می تواند به شما کمک کند شب های بی خوابی را فراموش کنید. یافتن بالش مناسب می‌تواند به آزمون و خطا نیاز داشته باشد, اما انتخاب بالش فوم شروع هوشمندانه‌ای برای جستجوی شما است. این متریال مدرن به دلیل راحتی پایدار و دوام انعطاف پذیری اش برای بسیاری انتخاب را تغییر داده است. خواه یک بالش خواب جانبی مناسب برای شما باشد یا بالشی که واقعاً شما به دنبال آن برای استفاده روزانه باشید.

همچنین همه بالش‌های فوم ما دارای روکش‌های قابل شستشو با ماشین لباسشویی هستند.