افزودن تلویزیون به اتاق خواب اغلب موضوع بحث است زیرا بسیاری از مردم از تماشای برنامه های مورد علاقه خود از روی تخت لذت می برند اما ممکن است برای ادغام تلویزیون در چیدمان اتاق خود مشکل داشته باشند. هنگام تصمیم گیری برای قرار دادن تلویزیون در اتاق خواب خود، به همراه این هفت پیشنهاد در مورد مکان قرار دادن آن، چند فاکتور مهم را در نظر بگیرید.
قبل از قرار دادن تلویزیون در هر جایی که در اتاق قرار می گیرد، باید در نظر بگیرید که چقدر می توان آن را از زوایای مختلف مشاهده کرد. اگر می‌خواهید در رختخواب تلویزیون تماشا کنید، حتماً آن را در محلی قرار دهید که در حالت دراز کشیدن به راحتی قابل مشاهده باشد، مانند روی دیوار در پای تخت یا کمد نزدیک. اگر در اتاق خواب خود یک صندلی کوچک دارید، ممکن است بخواهید آن را در محدوده دید صندلی مورد علاقه خود قرار دهید. هر جا که تصمیم گرفتید آن را قرار دهید، مطمئن شوید که مرکز تلویزیون در سطح چشم از نقطه تماشای مورد نظر شما قرار دارد. یک پنجره آفتابی قرار ندهید. قرار دادن آن در مقابل پنجره می تواند به دلیل نوری که از پشت آن وارد می شود باعث خستگی چشم شود. از طرف دیگر، قرار دادن آن به طور مستقیم در مقابل پنجره باعث ایجاد تابش خیره کننده در صفحه می شود.

01
از 08
بر روی دیوار نصب شده است

یکی از ساده ترین گزینه ها برای قرار دادن تلویزیون در اتاق خواب، نصب آن بر روی دیوار است. انجام این کار سطوح صاف را باز نگه می دارد و ظاهر شلوغ و به هم ریخته را از بین می برد.

برای اینکه واقعاً ظاهر یک تلویزیون دیواری را بالا ببرید، آن را در یک دیوار ویژه قرار دهید. نورپردازی برجسته می تواند به بهبود ظاهر طرح کمک کند. از آنجایی که تلویزیون به عنوان یک نقطه کانونی طبیعی عمل می‌کند، اطمینان از اینکه پس‌زمینه از نظر زیبایی‌شناختی دلپذیر است، برای عمدی جلوه دادن طراحی کلیدی است.

02
از 08
با آن مانند یک نقاشی رفتار کنید

برخی از تلویزیون های هوشمند این امکان را دارند که آثار هنری را در صورت عدم استفاده نمایش دهند. این یک گزینه عالی برای کسانی است که می‌خواهند تلویزیون را بدون اینکه یک ویژگی واضح در اتاق باشد قرار دهند. به سادگی تلویزیون خود را در جایی آویزان کنید که یک نقاشی یا اثر هنری را برای نمایش آویزان کنید.

03
از 08
آن را روی یک کمد وسط قرار دهید

یکی از محبوب ترین نقاط برای قرار دادن تلویزیون در اتاق خواب، بالای کمد یا آویزان شدن بالای آن است. این یک مکان مناسب است، زیرا اکثر اتاق‌خواب‌ها از قبل یک کمد در اتاق دارند و این وسایل بزرگ فضای محکم و مسطح زیادی را برای قرار دادن تلویزیون فراهم می‌کنند. اگر می خواهید تلویزیون را به دیوار آویزان کنید، آن را بالای کمد وسط قرار دهید. در حالی که سطح کمد را باز نگه می دارد، یک نقطه کانونی طبیعی ایجاد می کند.

04
از 08
آن را در یک دیوار گالری بگنجانید

قرار دادن تلویزیون در دیوار گالری به گسترش فوکوس به دیگر آثار هنری و عکس‌ها کمک می‌کند. این امر از تسلط تلویزیون بر دیوار جلوگیری می کند و حضور آن را نرم می کند. به عنوان مثال، افزودن تلویزیون به دیوار گالری از عکس‌ها یا آثار هنری سیاه و سفید، صفحه سیاه را هنگامی که تلویزیون خاموش است نرم می‌کند و به آن اجازه می‌دهد به طور طبیعی در اتاق ترکیب شود.

05
از 08
آن را نزدیک یک منطقه نشیمن قرار دهید

علاوه بر قرار دادن آن در نزدیکی تخت روی کمد یا پایه تلویزیون، تلویزیون ها را می توان در نزدیکی صندلی های راحتی یا محل های نشیمن کوچکی که ممکن است در اتاق خواب وجود داشته باشد نیز قرار داد. این برای ایجاد یک گوشه شخصی برای استراحت یا ایجاد فضایی دنج برای استراحت بدون نیاز به رفتن به رختخواب عالی است.

06
از 08
آن را دور از دید نگه دارید

برای کسانی که ایده تلویزیون در اتاق خواب را دوست دارند اما از ظاهر آن کمتر هیجان زده هستند، سعی کنید آن را خارج از میدان دید از درب قرار دهید. وقتی از کنار اتاق می گذرید یا به اتاق نگاه می کنید، تلویزیون اولین چیزی نیست که می بینید.

بسته به پیکربندی فضای شما، این ممکن است به معنای نصب آن در گوشه ای یا در طرف دیگر یک کمد بلند باشد. فقط مطمئن شوید که هر کجا تلویزیون قرار می گیرد، همچنان می توان به راحتی آن را از نقطه تماشای مورد نظر خود مشاهده کرد.

07
از 08
آن را در یک کابینت یا آرمور مخفی کنید

یکی دیگر از گزینه های محبوب برای کسانی که می خواهند تلویزیون را در طول روز مخفی کنند، قرار دادن آن در کابینت  است. به این ترتیب، درهای زره ​​پوش را می توان در زمانی که از تلویزیون استفاده نمی شود، بسته و صفحه نمایش را کاملاً دور از دید پنهان می کند. حتی برخی از کابینت ها دارای فضای باز بزرگی هستند که برای تلویزیون ها طراحی شده است.

08
از 08
آن را روی قفسه های داخلی قرار دهید

اگر در اتاق خواب خود قفسه های داخلی دارید، این یک مکان خلاقانه دیگر برای نصب تلویزیون است. سعی کنید آن را بین سایر وسایل دکوری مانند گیاهان، کتاب ها، گلدان ها یا تصاویر قرار دهید. این کار اضافه کردن تلویزیون را طبیعی می کند. در صورت تمایل، درها یا پانل های کشویی را می توان اضافه کرد تا در صورت عدم استفاده، صفحه نمایش را پنهان کند.