در تمام منازل جایی برای اکسسوری های زیبا و خاص وجود دارند اما با وجود یک وسیله ای که بتوان آن را در منزل جای داد و همه ی خانه را زیبا تر کرد و هم ظروف تزئینی را درونش گذاشت بسیار گزینه مناسبی است. اگر خانه منظم و بدون شلوغی میخواهید و البته دوست دارید که در کنارش نیز اکسسوری های تزئینی را داشته باشید که نمی دانید باید کجای خانه قرار دهید پیشنهاد ما به شما وجود یک میز ویترین می باشد. این وسیله های تزئینی و کاربردی که بیشتر افراد در منازل خود قطعا دارند به دلیل طرح و رنگ و اشکال گوناگون خود طرفداران مختص به خود را دارند و افراد با سلایق مختلف و با توجه به سبک دکوراسیون منزل میز ویترین خود را خریداری کرده و در بهترین مکان در منزل خود جای می دهند. ویترین بار که شبیه به کمد میباشد در ارتفاع های بلند یا کوتاه وجود دارند. این نوع ویترین های تزئینی که در سالیان گذشته نیز با مدل های قدیمی تر مورد استفاده قرار می‌گرفتند ولی در حال حاضر از این میزهای ویترین تزئینی بیشتر استفاده می شود اما به سبک مدرن تر و جذاب تر که با مدل‌های قدیمی‌تر بسیار متفاوت است. ویترین های تزئینی بیشتر در گوشه های منازل گذاشته می‌شوند اما خیلی از افراد از مکان های خاص تر برایشان فراهم می کنند تا همگان از دیدن این زیبایی لذت ببرند. استفاده از این نوع ویترین ها بسیار لازم می باشد می توانید تمام وسایل و ظروف تزئینی خود را در آن جای داده تا همیشه آنها را ببینید. این ویترین ها دارای چهار پایه یا حتی بعضی از آنها هیچگونه پایه ایی ندارند و به راحتی می‌توانید آنها را نصب کنید. نیازی نیست نگران این مسئله باشید که به دلیل فضای کم نمی توانیم از ویترین استفاده کنیم چون ویترین ها عمدتاً فضای کمی را در بر می گیرند و شما می توانید طبق سلیقه و سبک خود یک ویترین مناسب را انتخاب و خریداری کنید. ویترین ها به دلیل اشکالی که دارند مناسب سلیقه هر کسی می باشند و افراد با استفاده از سبک طراحی منزل خود می توانند هر نوع ویترینی را که بخواهند پیدا کنند. ویترین ها به دلیل تولیدات فراوانی که در بازار نیز به تعداد بسیار وجود دارند و در سایت های مختلف نیز می توانید از انواع آنها و خصوصیاتشان به راحتی مطلع شوید و سفارش دهید. یکی از معتبرترین و باکیفیت ترین سایت ها خوابشاپ می باشد که پرطرفدارین ترین لوازم دکوراسیون را دارد و بدون دغدغه به اینکه هزینه گزافی را بپردازید از این سایت خرید کنید زیرا با کمترین قیمت ها و در بیشتر اوقات با تخفیفات فراوان خود همه را شگفت زده می کند. در سایت خوابشاپ نه تنها ویترین ها بلکه تمام مبلمان و لوازمی که برای شروع یک زندگی و یک دکوراسیون نیاز دارید را می توانید بیابید و با مشاوره از افراد سایت بهترین ها را برای منزل خود انتخاب کنید.

ابعاد ویترین های بسیار کاربردی در اندازه های بزرگ و کوچک می باشند. بعضی از ویترین ها دارای طبقه های متعدد و بر بعضی دیگر یک طبقه یا دو تا دارند به دلیل اینکه ویترین ها ابعاد مشخصی نداشته نمی‌توان گفت کدام یک مناسب شما هستند ولی با وجود زیبایی منحصر به فردی که دارند می توانید در کنار مبلمان خود از این دکور جذاب استفاده کنید. باید حتماً در منزل خود جایی را مشخص کرده و بعد اقدام به خرید کنید زیرا بدون فضای ذخیره منزل امکان داشتن یک ویترین زیبا را نخواهید داشت خیلی از افراد در آپارتمان زندگی می کنند این دسته از افراد می‌توانند ویترین های کوچک را خریداری کنند که بتوان فضای کوچکی برای این وسیله ی تزئینی را پیدا کنند ولی اگر در خانه های بزرگ دارای فضای ذخیره فراوان زندگی می کنید می توانید از ویترین های بزرگ با ابعادی وسیع بهره ببرید. لطفاً به این نکته توجه کنید و آن را فراموش نکنید که دور ویترین ها را شلوغ نکنید سعی کنید در اطراف ویترین ها وسیله های کم باشد زیرا ویترین باید به چشم بیاید. نکته دیگر اینکه در ویترین ظروف زیادی را نگذارید زیرا هرچه ظروف کمتر ولی زیباتر باشند شیک تر است و یک دلیل دیگر که شما نباید ویترین را سنگین کنید این است که ممکن است به زمین بزند و شکسته شود و ظروف زیبای خود را از دست بدهید. ویترین ها به دلیل اینکه ممکن است سنگین شوند برای جا به جایی به مشکل می خورند سعی کنید اول مکانی را مشخص و بعد آن را قرار دهید و دیگر آن را جا به جا نکنید.

جنس بیشتر ویترین ها از چوب و شیشه می باشند که قبل از خرید از جنس چوب مطلع شوید و سعی کنید از چوبی محکم باشد تا به راحتی سست نشود و دیگر دلیل اینکه باید از جنس چوب مطلع شوید این است که بتوانید به راحتی آن را تمیز کنید بدون اینکه رطوبت باعث کپک یا پوسیده شدن چوب شود زیرا خیلی از چوب های نامرغوب هستند که در مدت کوتاهی نه تنها پوسیده بلکه باعث به وجود آمدن مرکز میکروب ها می‌شوند که ب ظروف شما آسیب می رساند پس در انتخاب خود دقت کنید. بعضی از این نوع ویترین ها نیز از جنس فلز می باشند که یک انتخاب خاص محسوب می شود اما برای خرید یک ویترین فلزی نیز باید به این نکته توجه کنید که پیچ و مهره های آن دچار زنگ زدگی نشوند و یا از جنس بدی نباشند که به آسانی شل شوند و ویترین را از هم بپاشند.

طرح و رنگ و اشکال ویترین ها با طرح های فراوان و اصولاً با اشکال زیادی یافت می شوند. اشکال مربعی و مستطیلی و بلند و کوتاه را می توانید بیابید. یکی دیگر از ویژگی های ویترین ها این است که می توانید بعضی از آنها  را روی دیوار نصب کنید و بعضی دیگر نیز روی پایه های خود قرار می گیرند. بیشترین ویترین ها که پر از رنگ های گوناگونی می باشند را می توان بنا به نیاز وسایلی که دارید خریداری کنید. بعضی از این ویترین ها را در آشپزخانه نیز قرار می‌دهند و ادویه جات خود را درون آن می گذارند که دنیای رنگارنگ را با یکدیگر ترکیب می کنند. وجود یک ویترین در آشپزخانه نه تنها آن فضا را از دیگر فضاها متمایز می کند بلکه آشپزخانه را به نهایت زیبایی خود می رساند. شما می توانید برای بر اساس رنگ دیوار و طراحی منزل و ست مبلمان خود از ویترین مخصوص منزل استفاده کنید. از رنگ های کلاسیک در فضای کلاسیک و از رنگ های مدرن در فضای مدرن بهره ببرید. ویترین ها با رنگ های خنثی را می‌توانید هر جایی که دلتان خواست قرار دهید چون رنگ های خنثی با همه رنگ ها ترکیب می شوند و فضا را جذاب تر می کنند. بیشتر ویترین ها دارای استند گلدان می باشند و شما با استفاده از یک گل زیبا هم ویترین را جالب تر و هم خانه و فضا را خوش عطر و بو می کنید.

دراین مقاله به وجود و ضرورت استفاده از یک ویترین بار اشاره شد که شما میتوانید با توجه به شرایط منزل خود ویترین مناسبی را تهیه کنید. همانطور که اشاره کردیم سایت خوابشاپ که در زمینه ی دکوراسیون فعالیت دارد بهترین گزینه است که شما را ترغیب به خرید می کند زیرا زیباترین و خاص ترین دکوراسیون برای منازل زیبای شما را طراحی می کند.