وقتی نوبت به چیدمان مجدد اتاق خواب می‌رسد, همه ما امیدواریم که بتوانیم طراحی اولیه خود را از بین ببریم و آن را درست و اصولی انجام دهیم. به هر حال, ما انسان ها بخش زیادی از زندگی خود را در اتاق خواب خود می گذرانیم. آمارها می گویند که ما تقریباً یک سوم از زندگی خود را در خواب هستیم, پس چرا چیدمان اتاق خوابمان را در بهترین حالت ممکن انجام ندهیم؟!

اگر برای چیدمان اتاق خوابی جذاب, زیبا و کاربردی مشکل دارید, با ما در این وبلاگ با عنوان چگونه یک اتاق خواب رویایی داشته باشیم برای تغییری اصولی همراه باشید.

در مرحله اول, در نظر داشته باشید که می خواهید اتاق خواب شما چه ظاهر و احساسی داشته باشد. به اتاق های دیگر خانه خود نگاهی بیندازید و توجه داشته باشید که خانه شما چه سبکی دارد یا به کدام دکوراسیون علاقه مندید.

به عنوان مثال, آیا سبک کلاسیک، مدرن یا کلاسیک دارید؟ در حال حاضر چه رنگ هایی در اتاق وجود دارد؟ تکه های بزرگ مبلمان اتاقتان را در نظر بگیرید, سفید, سیاه یا رنگارنگ هستند؟


 

درحالی که می دانید ظاهر و احساس اتاق باید چگونه باشد, یا اینکه به چه سبکی تمایل دارید برای مرحله بعدی آماده هستید. به چیزهایی که نیاز دارید فکر کنید…

آیا این فقط یک تاج تخت است, یا اینکه به دنبال ایجاد یک فضای اضافه هستید و به یک جعبه پتو یا وسایل نیاز دارید؟ هنگام طراحی اتاق خواب, شما باید توجه داشته باشید که چه قسمت هایی نیاز به پارچه یا رنگ و یا سنباده کاری دارند.

 

شما می توانید دیوارهای اتاقتان را یک رنگ متناسب با روحیه خودتان بزنید، از آباژور و چراغ های دیواری استفاده کنید، فرش یا گلیم را تغییر دهید و پرده ها را تعویض کنید.

برای تغییر چشمگیر می توانید تاج تخت خود را عوض کنید یا اینکه با استفاده از سنباده رنگ روغنی را پاک کرده و رنگ دلخواهتان را رنگ آمیزی کنید.

برای بهترین قسمت یعنی انتخاب پارچه: شما اگر به کارگاه مبل و تخت نزدیک نیستید، می توانید از فروشگاه های تخصصی پارچه با کیفیت مناسب خرید کنید. به یاد داشته باشید که تصاویر در گوشی و لپ تاپ شما می‌تواند با تصاویر واقعی تفاوت رنگ داشته باشدپس بهتر است این کار را با تحقیق و از فروشگاه های معتبر انجام دهید. اگر می خواهید فضای اسپرت و راحتی داشته باشید, به سراغ پارچه کتانی بروید یا با مخمل بسازید. متناوبا, گزینه های چرم و بوکل به مدل‌های رسمی و مجلل میآید.

می توانید به سایت خوشین نگاهی بیندازید تا ببینید هر سر تخت را با چه پارچه‌ای جفت می‌کنیم تا شگفت‌انگیز به نظر برسد!

بعد از اینکه تصمیم گرفتید به چه چیزهایی نیاز دارید, به دنبال چه سبکی هستید و چه پارچه ای را انتخاب می کنید, می توانید روتختی مد نظرخودرا انتخاب کنید و با توجه به مدل های متنوع موجود در خوشین, می توانید از رو تختی های موجود سفارش دهید. مجموعه خوشین همه روزه پاسخگو شما می باشد و می تواند مشاوره تخصصی در رابطه با انتخاب محصول در اختیار شما قرار دهد.