اتاق خوابی را بدون شلوغی، فضای اضافی برای کمد لباس خود و وسایل ضروری تصور کنید. اتاق خوابی را که بزرگتر و منظم تر به نظر می رسد. تخت باکس ها این مشکل را حل می کنند که کجا باید اقلام بزرگی را که هر روز استفاده نمی‌کنید، مانند چمدان، پتو و بالش اضافی و لباس های زمستانه را قرار دهید.

تخت باکس چیست؟

تخت باکس ها که به دلیل مزایای صرفه جویی در فضا، محبوب هستند، امروزه این کالای خواب از تخت های پرتقاضا در کشورهای اروپایی هستند.

خوشبختانه برای شما، اینجا در خوشین، ما مجموعه ای کامل از مارک ها، طرح ها و رنگ ها را برای خرید تخت باکس داریم. با توجه به چیدمان و فضای اتاقتان می توانید از بین مدل های متنوع با رنگبندی های مختلف انتخاب کنید و اتاق خوابتان را با کشوهایی که در جلو یا کنار تخت قرار دارند تمیز، مرتب و عاری از شلوغی نگه دارید.

 

تخت باکس ها جزء زیباترین، راحت ترین و کاربردی ترین کالاهای خواب هستند و عمیق ترین فضای ذخیره سازی را دارند، این تخت ها فضای کمتری را نسبت به تخت های معمولی در اتاق شما اشغال می‌کنند.

 

با توجه به اینکه ما یک سوم از عمر خود را در خواب می گذرانیم، بسیار مهم است که گزینه ای را انتخاب کنید که بتوانید برای سال های آینده به عنوان بخشی از خانه خود داشته باشید. تخت باکس ها در مدل های مختلفی مثل باکس هتلی، باکس جکدار و باکس کشویی وجود دارند. در اینجا به 5 عدد از مزایای آن نسبت به تخت خواب های ساده اشاره می کنیم.

  • 1.صرفه جویی در پول

تخت های ساده ممکن است ارزان تر از تخت باکس ها باشند، اما به هنگام خرید سک تخت باکس، شما یک کمد و چیدمان دکوراسیون عالی خواهید داشت. همچنین تخت باکس ها از مرغوب ترین فلز یا چوب ساخته شده اند تا به ترکیبی بهینه از استحکام، ثبات و طراحی پیچیده کمک می کند. این بدان معنی است که، اگرچه تخت باکس برای شروع گزینه گران تری است، اما در درازمدت مقرون به صرفه تر است تا جایی که باید یک عمر برای شما دوام بیاورد.

  • 2.کیفیت بالا

همانطور که اشاره کردیم، فقط به دنبال تختی باشید که دارای بهترین درجه های اسکلت باشد. یکی از مزایای مهم انتخاب یک تخت باکس ساخته شده از این مواد با کیفیت این است که کشوهای ذخیره سازی استحکام بیشتری نیز خواهید داشت. این بدان معناست که کشوهای ذخیره سازی زیر تخت شما نامناسب و بی کیفیت به نظر نمی رسند زیرا کاملاً مطابق با تخت شما طراحی شده است.

 

  • 3.طرح های شیک

این تخت ها می توانند یک تخت با پارچه های ضخیم و مجلل باشد تا شما مانند یک تخت سلطنتی از آن استفاده کنید یا یک تخت مینیمال مدرن باشد. یک تخت باکس هرگز از مد نمی افتد، به لطف بسیاری از طرح هایی که به هر سبک اتاق خواب تولید و عرضه می شود. هرگز نگران این نباشید که طرحی را دوست نداشته باشید، زیرا تخت باکس ها متناسب با ظاهری که هرگز از مد نمی‌افتد، همیشه حسی از زیبایی و پیچیدگی می‌بخشند.

اگر به تغییر کمی نیاز دارید، تختی که با سبک مبلمان و چیدمان اتاق خواب فعلی شما مطابقت داشته باشد یا حتی طرح های پیچیده ای که در هیچ جای دیگری نمی توانید پیدا کنید، سفارش دهید.

چیزی که تخت‌ها را به یک کالای لوکس و همیشگی تبدیل می‌کند، این واقعیت است که گزینه های سفارشی در دسترس هستند. می‌توانید در خرید تخت مورد نظرتان رنگ، جنس و ابعاد را بررسی کنید.

  • 4.اتاق مرتب

تخت باکس با هر سبکی برای راحتی شما و زیبا کردن فضای اتاق خواب شما وجود دارد. اگر کمبود فضای ذخیره سازی کلی، اتاق خواب آرام شما را در به هم ریخته کرده باشد، یک تخت باکس مدرن و ساده، شایسته استفاده شماست. بنابراین یک اتاق خواب به هم ریخته، می تواند تمرکز را از ساختار آرام بخش بودن محل خواب دور کند، اینجاست که یک تخت باکس با کشوهای بزرگ می تواند کمک کند.

با توجهبه تختی که انتخاب می کنید، می توانید فضای کافی در کشوی زیر تخت را داشته باشید که می تواند رختخواب، لحاف، بالش و تقریباً هر چیز دیگری را پنهان کند. حدود 50 سانتی متر مکعب فضای ذخیره‌سازی خوش ساخت و کافی وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید.

  • 4.خواب شبانه آسوده

در مجموع، هدف هر تخت خواب راحت و داشتن خواب سالم و باکیفیت است. با مواد ضعیف و ارزان قیمتی که مشکلاتی مانند ساییدگی و پارگی، خراش و جیرجیر و آسیب قاب را ایجاد می‌ نند، از بین بردن استرس روز، روی این تخت دشوار است. این به این دلیل است که محیط شما بر کیفیت خواب شما تأثیر می گذارد.

یک اتاق مرتب و بدون شلوغی یکی از راه‌های کمک به خواب بهتر در شب است - به همین دلیل است که کشوهای ذخیره‌سازی زیر تخت شما یک راه‌حل ایده‌آل هستند.

 

چرا خوشین را برای تخت باکس انتخاب کنید؟

با تحویل سریع، استفاده از مواد باکیفیت برای تخت خواب ها با کشوی بزرگ. خوشین مفتخر است که محصولاتی از بزرگ ترین نام های دنیای تخت خواب به مشتریان خود ارائه می کند.

با قیمت های رقابتی با طرح های متعدد، برای راهنمایی و مشاوره در مورد انتخاب بهترین تخت باکس برای خانه خود تماس بگیرید.