دسته بندی
سبد خرید

raya foam

برند: raya foam
بالش برای فرم دهی سر نوزادنوزاد تازه متولد شده در قسمت سر و جمجمه بدلیل شکل نگرفتن کامل استخوان ها نرم و غضروفی مانند میباشد و نیازمند مراقبت های زیاد است. بالش مموری فوم نوزاد نقش بسیار مهمی را در شکل گیری سر نوزاد ایفا میکند. برخی از افراد فکر میکنند خواباندن نوزاد برروی بالش سفت تر بهتر است..
325,000 تومان
برند: raya foam
بالش مموری فوم با ژل خنک کننده L رایا فومیک تیر و دو نشان با بالش مموری فوم همراه با ژل خنک کننده. مموری فوم باعث طبی شدن سیستم بالش میشود و سر و گردن در بهترین حالت خود قرار میگیرد. همچنین ژل خنک کننده ی استفاده شده برروی لایه رویی بالش باعث کاهش تعریق و گرما مضاعف در خواب میشود و همیشه لایه ..
2,250,000 تومان 2,500,000 تومان
برند: raya foam
بالش مموری فوم با ژل خنک کننده M رایا فومیک تیر و دو نشان با بالش مموری فوم همراه با ژل خنک کننده. مموری فوم باعث طبی شدن سیستم بالش میشود و سر و گردن در بهترین حالت خود قرار میگیرد. همچنین ژل خنک کننده ی استفاده شده برروی لایه رویی بالش باعث کاهش تعریق و گرما مضاعف در خواب میشود و همیشه لایه ..
2,295,000 تومان 2,550,000 تومان
برند: raya foam
بالش مموری فوم با ژل خنک کننده XL رایا فومیک تیر و دو نشان با بالش مموری فوم همراه با ژل خنک کننده. مموری فوم باعث طبی شدن سیستم بالش میشود و سر و گردن در بهترین حالت خود قرار میگیرد. همچنین ژل خنک کننده ی استفاده شده برروی لایه رویی بالش باعث کاهش تعریق و گرما مضاعف در خواب میشود و همیشه لایه..
2,565,000 تومان 2,850,000 تومان
برند: raya foam
بالش مموری فوم رایافوم استوانه اییکی از پر کاربردترین محصولات رایافوم بالش های استوانه ای هست. این بالش ها از مموری فوم ساخته شده . استفاده از این بالش برای افرادی که دیسک کمر و یا گردن دارند پیشهاند میشود. به علت داشتن روکش زیپ دار قابلیت شست و شوی راحت تری می باشد. به علت داشتن مموری فوم حم..
1,665,000 تومان 1,850,000 تومان
برند: raya foam
بالش مموری فوم رایافوم مدل کلاسیکیمموری فوم یکی از لایه های خوبی هست که برای محصولات خواب استفاده میشود. به دلیل قرار گرفتن مموری فوم داخل بالش ها متناسب با  سنگینی و گرمای سر و گردن بالش ها شکل میگیرند و باعث گردش خون بهتر میشوند و سر و گردن تحت فشار قرار نمی گیرد. به دلیل وجود روکش زیپ دار ش..
1,485,000 تومان 1,650,000 تومان
برند: raya foam
بالش مموری فوم مدل پروانه ای رایا فومبالش مموری فوم رایا  به دلیل داشتن مموری فوم جز دسته بالش های طبی قرار میگیرد که به واسطه سنگینی و گرمای بدن شکل سر و گردن را به خود میگیرد و قسمت های گودی گردن را پر میکند و در این حالت ستون فقرات و گردن در بهترین حالت خود قرار میگیرد. از ویژگی های دیگر این..
1,440,000 تومان 1,600,000 تومان
برند: raya foam
بالش مموری فوم مسافرتیتو مسافرت های طولانی طاقت فرسا گاهی لازمه یه استراحت کوچولویی داشته باشیم. اما خوابیدن تو ماشین یا وسایل نقلیه بدون زیرسری باعث آزار و اذیت سر و گردن میشه و باعث گرفتگی میشود. یه بالش کوچک که حمل و نقل اش راحت باشه و جای کمی بگیره میتونه همسفر خوبی برای استراحت کردن ما با..
747,000 تومان 830,000 تومان
برند: raya foam
بالش مموری فوم موجدار رایافوم سایز Mیکی از خصوصیات مهم بالش های موج دار مموری فوم طبی بودن انها و تحت حمایت بودن کامل سر و گردن می باشد. این بالش ها با قرار گرفتن سر و گردن با جذب حرارت شکل و فرم سر و گردن شمارو  به خود میگیرد. به دلیل گردش هوا به داخل بالشت تعریق کمتری صورت میگیرد. این بالش ..
1,170,000 تومان 1,300,000 تومان
برند: raya foam
بالش مموری فوم موجدار رایافوم سایز sیکی از خصوصیات مهم بالش های موج دار مموری فوم طبی بودن انها و تحت حمایت بودن کامل سر و گردن می باشد. این بالش ها با قرار گرفتن سر و گردن با جذب حرارت شکل و فرم سر و گردن شمارو  به خود میگیرد. به دلیل گردش هوا به داخل بالشت تعریق کمتری صورت میگیرد. این بالش ..
958,500 تومان 1,065,000 تومان
برند: raya foam
بالش مموری فوم موجدار رایافوم سایز XLیکی از خصوصیات مهم بالش های موج دار مموری فوم طبی بودن انها و تحت حمایت بودن کامل سر و گردن می باشد. این بالش ها با قرار گرفتن سر و گردن با جذب حرارت شکل و فرم سر و گردن شمارو  به خود میگیرد. به دلیل گردش هوا به داخل بالشت تعریق کمتری صورت میگیرد. این بالش..
1,440,000 تومان 1,600,000 تومان
برند: raya foam
بالش پشت کمری مموری فوم رایانشستن بیش از اندازه برروی صندلی های غیر استاندارد میتواند باعث آزار و اذیت شوند و همچنین باعث درد و مشکل را در ناحیه کمر بشوند. برای کسانی که مخصوصا گودی کمر دارند نشتن برروی صندلی های اداری و همچنین صندلی ماشین آن هم به مدت طولانی عذاب آور میباشد. بهترین حالتی که ک..
840,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)